Dr. Ryan Cole: COVID Aşıları Organlara Feci Hasara Neden Oluyor

featured
service

Patolog Dr. Ryan Cole, Temmuz 2021’deki Beyaz Önlük Zirvesi’nde Wuhan koronavirüs (COVID-19) aşılarının tehlikelerini paylaştı. Amerika’nın Frontline Doktorları tarafından Teksas’ta düzenlenen konferansta, aşıların insan organlarında feci hasara yol açtığı ortaya çıktı.

Cole, COVID-19 aşılarında ana bileşen olarak kullanılan SARS-CoV-2 spike proteinini detaylandırdı.

“İnsanoğlunun vücutlarına bir gen dizisi veriyoruz ve bu dizi, biraz çapalama proteinine sahip olduğu konusunda bilgilendirildiğimiz deltoidimize giriyor. Bu çevrildikten ve biraz protein yaptıktan sonra, hücrenizin yüzeyindedir ve orada kalır.” dedi. “Tahmin et ne oldu, öyle değil. Bu başak proteini sadece deltoidde kalmaz. Kanınızda dolaşır ve vücuttaki birden fazla organa iner.”

Sars-CoV-2 spike proteininin tek başına vücutlarına enjekte edilmesiyle ilgili laboratuvar hayvanları üzerinde yapılan çalışmalara işaret etti. Enjekte edilen hayvanlar, COVID-19’luların solunum, kardiyovasküler ve sinir sistemlerinde bulunan hastalıkların aynısını geliştirdi.

Patolog, organların spike proteini tarafından zarar gördüğüne dair üç örnek paylaştı. Başak proteini tarafından etkilenen akciğer hücreleri, akciğerlerdeki ACE-2 reseptörlerine bağlı spike proteininin neden olduğu aşırı iltihap nedeniyle mor ve maviye döndü. Cole, “Bu] enflamatuar yanıttır, bağışıklık sisteminiz kendi vücudunuza saldırıyor”, dedi. (İlgili: Dr. Ryan Cole, COVID aşılarının bağışıklık sistemini nasıl tehlikeye attıklarını açıklıyor.)

Akciğerlerin yanı sıra, spike proteininin beyindeki kan damarlarını bozmak ve alevlendirmek için kan-beyin bariyerini de aşar.

“COVID-19 hastalarından duyduğunuz beyin sisi? Bilin bakalım, aşı sonrası, zarar görmüş bireylerde de bunu duyuyorsunuz.”

Ayrıca Cole, spike proteininin kalbi nasıl olumsuz etkilediğine dikkat çekti – bu da iğne enjekte edilen genç Amerikalılarda kalp iltihabında artışa yol açtı.

“Perikard kalbinizi saran kesedir. Oraya ait olmayan iltihap. Bir kez kalp hasarınız olduğunda, kalp kendini iyileştirmez. Bir kalp hücresi hasar gördükten sonra, sonsuza dek zarar görür. Kendini başka bir kalp hücresiyle değiştirmez, bir yara iziyle değiştirir.”

“[Çocuklara] bir [COVID-19 aşısı] aşısı yapmak istiyorsunuz ve şu anda toplumumuzda miyokarditte yaklaşık 200 kat artış görüyoruz? Bir çocuğa toksin verip kalplerini ömür boyu mahvedelim mi? Deli -lik. Deliliği derhal durdurmalıyız.” dedi.

Aşılar bağışıklık sistemini tehlikeye atarak

Idaho’daki Cole Diagnostics’in CEO’su ve tıbbi direktörü daha sonra COVID-19 aşılarında kullanılan spike proteinine yönelik eleştirilerini yineledi. Ocak ayındaki bir röportajda New American’dan Veronika Kyrylenko’ya, çekimlerde kullanılan SARS-CoV-2 spike proteininin bağışıklık sistemini tehlikeye atmaktan sorumlu olduğunu söyledi..

Cole, “İnsan vücudu için toksik olan, virüsle aynı hastalığa neden olan ve insanları oto-immün ataklara ve potansiyel olarak kısa süreli kanser risklerine yatkın hale getiren bir başak proteinidir” dedi.

Patoloğa göre, insan hücreleri vücuttaki yabancı bir nesnenin zararlı olup olmadığını sınıflandırıcı toll benzeri reseptörlere (TLR) sahiptir. Aşılar bu TLR’lerden bazılarını kapatarak bağışıklık sisteminin uyarı mekanizmasını tehlikeye atarak sonuç olarak. Aşılarla devre dışı kalan reseptörlerden bazıları arasında virüslerden sorumlu TLR7 ve TLR8 ile kanseri kontrol altında tutan TLR3 ve TLR4 sayılabilir.

“Silah sesleri vücuda girdiğinde, bu TLR’lerden bazılarını kapatırlar. Normalde açık olmak zorundalar,” dedi Cole.

Cole, aşıların tümör baskılayan genleri nasıl inhibe ettiğine de değindi. Patoloğa göre, spike proteini tümörleri baskılayan P53 genine bağlanır. Spike proteininin S1 alt birliği de erkeklerde prostat kanserine bağlı TMPRSS-2 genine ve meme kanserine bağlı BRCA genlerine bağlanır.

“Spike proteini yapan bir iğne yapıyoruz. Bu, kanser genlerine kötü şekillerde yapışıp diğer örüntü reseptörlerini söndüren bir toksin. Bu çekimlerden sonra bağışıklık sisteminin ne kadar süre baskılendiğini ve bu reseptörlerin ne kadar süre kapalı olduğunu bilmiyoruz.”

*Kaynak:

Bizi Instagram’da takip edin, @globalresearch_crg. Bu makaleyi e-posta listelerinize iletin. Blog sitenizde, internet forumlarında çapraz paylaşın. 

***

Öne çıkan görüntü Muhafazakar Kadın’dan

Bu makalenin asıl kaynağı Pandemic.news

Telif Hakkı © Ramon TomeyPandemic.news, 2022

Dr. Ryan Cole: COVID Aşıları Organlara Feci Hasara Neden Oluyor

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Devrimci Demokrasi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin