Ukrayna Ordusu Sivilleri Tutan Çeşitli Şehirlerdeki Okullarda ve Hastanelerde Pozisyonlar Kuruyor

featured
service

Falsimedia her zaman Ukrayna’dan gelen haberleri yanlış tanıtmıştır. Sahiplerini (Batılı hükümetleri ve hepsinden önemlisi büyük sermayeyi) kayırma yalanı onun ayırt edici özelliğidir. Dolayısıyla bu çatışmada genellikle Rus askerlerinin okulları, hastaneleri, tiyatroları bombaladığına inanmamızı sağlamaya çalışıyorlar… ve şu ya da bu nedenle sivil nüfusun hareket ettiği diğer yerler.

Bu, birçok durumda gösterildiği gibi, genellikle yanlıştır. Yalanlarıyla gizlemeye çalıştıkları şey, Ukrayna ordusunun ve neo-Nazi taburlarının genellikle bu yerleri işgal ettiği ve sivilleri iradeleri dışında tuttuğudur. Ve bunu onları canlı kalkan olarak kullanmak için yapıyorlar, çünkü bunu yaymasalar da, Rus askerlerinin insanlığa sahip olduklarını ve içinde sivillerin bulunduğu bu binalara neredeyse hiç saldırmayacaklarını biliyorlar.

Ukrayna Ordusu’nun ve onun neo-Nazilerinin bu tutumla sergiledikleri şey, bariz korkaklıklarına ek olarak, muazzam bir insanlık dışılaştırmalarıdır.

Bir kez daha, Ukrayna ordusu ve Kara Savunma Taburlarının paramiliterleri, çeşitli şehirlerde pozisyon oluşturmak için eğitim merkezlerini ve hatta bir psikiyatri hastanesini devraldı.

Bu yerlere zırhlı araçlar, topçular, avcı füzeleri ve atış mevzileri konuşlandırdılar. Dnipro, Nikolayev (bu şehirde sağır çocuklar için yatılı bir okulda yaptılar), Kramatorsk ve Slaviansk şehirlerinden bahsediyoruz.

Rusya Ulusal Savunma Yönetim Merkezi Başkanı Albay General Mihail Mizintsev’in verdiği bilgiye göre, “Harkov’un Barenkovo kentinde Ukraynalı milliyetçiler bir psikiyatri hastanesinin binasında konuşlandırıldılar ve sivilleri bodrum katlarında zorla tuttular.”

Mizintsev, bu gerçeklerin, başında Zelenskiy’nin bulunduğu Ukrayna hükümetinin kendi halkına karşı devam eden insanlık dışı tutumunun bir başka açık kanıtı olduğunu vurguladı.

Kaynak:ınsurgente.org

Ukrayna Ordusu Sivilleri Tutan Çeşitli Şehirlerdeki Okullarda ve Hastanelerde Pozisyonlar Kuruyor

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Devrimci Demokrasi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin