Bir siper olarak tiyatro

featured
service

ratuvar olarak açıyor: hayal gücünün görevi budur. Yeni duyuları eğitmek, klasik dillerle deneyler yapmak ve gerçekliği ele almak için sanat araçlarını karıştırmak başlangıç noktasını işaret ediyor.

2018’de açılışı yapılan bu çalışmada, çok cezalandırılan ve aynı zamanda çok yaratıcı olan örgütler ve bölgelerle bağlarımızı dikte eden belirli tematik eksenlerle çalışıyoruz: direnmek, olmayanı icat etmektir. Her türlü şiddetle, tüm derinliğiyle eşitsizlikle ve bugün çeşitliliğe tahammülsüzlükle ifade edilen faşizmle karşı karşıyayız. Bir aciliyetten etkileniyoruz: gezegen risk altında.

Sahne sanatları ve iletişim arasında bağlantılar kurmak, bizi ittifaklar örmeye ve büyük bir sahne, sokak ve bir test tüpü olarak tiyatro odasına sahip somut sosyal eylemler gerçekleştirmeye motive eden çalışan bir hipotezdir. 2020 pandemisi sırasında vitray pencereyi ekledik: zor zamanlarda büyümek zorundasınız.

Tüm bu deneyim, yirmi yıldır bizi destekleyen kişi ve kuruluşlar tarafından desteklenen ve bu Siper’de “kahraman / gösteri” haline gelen bir topluluk oluşturan bir medya ve iletişim okulu olan lava kooperatifimizin sağladığı zenginlik sayesinde mümkündür.

Bir siper olarak tiyatro

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Devrimci Demokrasi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin